> > > > > kus-van-zus

Astrid Potuijt - Kus Van Zus

Het boek Kus Van Zus van de auteur Astrid Potuijt is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Kus Van Zus" is tweedehands te koop vanaf € 17,75 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 17,75 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789086602414
   
Soort boek
Paperback


Nienke is 29 jaar en voelt zich volslagen mislukt. Het liefst hangt<br />ze in pyjama op de bank en eet liters Ben & Jerry's ijs. Alles verandert<br />nadat ze een verontrustend telefoontje van haar zus Merel<br />krijgt, waarna ze op stel en sprong naar haar toe gaat. Haar zus is<br />ziek en nog geen 24 uur later verliest ze Merel. De chaos is groot.<br />Het dochtertje van Merel, Celine, blijft als weeskindje achter en<br />Nienke bedenkt zich geen moment en neemt de zorg voor Celine<br />over. Als ze ook nog eens het huis van Merel overneemt, haar<br />vriendinnen wekelijks bij haar op de stoep staan en de vriend van<br />Merel niet van haar zijde wijkt, raakt zij zichzelf een beetje kwijt.<br />Naast de heftige emoties waarmee ze te maken krijgt, probeert<br />ze ook een eigen leven te creëren wat niet zo makkelijk gaat.<br />Zeker niet als ze onheilspellende foto's vindt van Merel en een<br />man. Een hele knappe man. Hij zet Nienkes wereld nog verder op<br />zijn kop......<br /><br />Astrid Potuijt (1974) werkt freelance voor verschillende<br />opdrachtgevers en is moeder van Kimberly<br />en Samantha. Ze wonen met z'n drieën in Rotterdam<br />in een echt meidenhuis. In 2012 verloor Astrid<br />haar zus en tevens beste vriendin Els (1972) aan<br />een levensbedreigende bacterie. De karakters in<br />Kus van zus zijn compleet verzonnen. De gelijkenissen<br />met haar eigen leven zijn puur te vinden in het<br />overlijden en de emoties die daar bij komen kijken.<br /> <br />Astrid debuteerde in 2011 onder de naam Astrid Krijgsman<br />met de chicklit 'Smoesjes'.<br />De pers over Smoesjes:<br />'Smoesjes is een typische chicklit en door de makkelijke schrijfstijl van Astrid Krijgsman<br />leest het boek snel weg. Smoesjes is een heerlijke chicklit voor de ontspanning<br />welke je op een druilerige zondag zo hebt uitgelezen. '' Chicklit.nl<br />''Een eigentijdse chicklit met goede aspecten (originele invalshoeken)<br />.... De plot is sterk en de ontknoping wordt met flair gebracht.<br />Laurina van den Nieuwendijk voor Biblion<br /><br />
Prijs
€ 17,75
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Astrid Potuijt
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 23,50