> > > > > de-haagse-voetbal-historie-8-van-kloor-en-wik-tot-blans-en-vuc

Rob Pronk - De Haagse Voetbal Historie 8 - Van Kloor En Wik Tot Blans En Vuc

Het boek De Haagse Voetbal Historie 8 - Van Kloor En Wik Tot Blans En Vuc van de auteur Rob Pronk is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De Haagse Voetbal Historie 8 - Van Kloor En Wik Tot Blans En Vuc" is tweedehands te koop vanaf € 24,45 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 24,45 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789492273482
   
Soort boek
Paperback


De Haagse Voetbal Historie ligt steeds verder achter ons en wordt dus alsmaar groter en interessanter. Dat bewijst ook dit alweer 8ste boek van de onvolprezen Haagse voetbalarchivaris Rob Pronk. Uit zijn immense en elke dag aangroeiende archief selecteerde hij weer een serie fraaie onderwerpen en personen, die bij velen nostalgische gevoelens als ?Ja, dat weet ik nog? of ?Daar heb ik nog tegen gespeeld? oproepen. Zo behandelt hij Haagse clubs en iconen als Duindorp SV, Voorburg, DUNO, Wim van den Berg, SVPTT, Graaf Willem II VAC, Martin Kloor, Rijswijk, BMT, Cromvliet, Bert Blans, Texas, Oranje Blauw, Hans Mittelberg, De Ooievaars, Zwart Blauw, Aad de Mos, SOA, Paraat, Kranenburg, Jan Mars, SV?35, De Zwarte Schapen, VUC, Dynamo?67, Spoorwijk, Ruud Staas, Sportpark Ockenburgh, WIK, Joost Timmer, Gerard van Oostrom, HPSV, Scheveningen, De Jagers, Albert Blok, VDS, maar ook tot de Haagse voetbalwereld behorende ?buitenclubs? als DHC, Wassenaar en Nootdorp en nog veel en veel meer, waaronder Haagse voetbalvaantjes, -krantjes, -bierglazen en lidmaatschapskaarten. Rob Pronk heeft er weer een prachtig terugblikboek van gemaakt dat, net als zijn eerste 7 boeken, zijn website www.dehaagsevoetbalhistorie.nl en zijn eigen unieke Museum, heerlijke herinneringen oproept aan die onvergetelijk mooie tijden van het Haagse voetbal.
Prijs
€ 24,45
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Rob Pronk
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 17,50
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 22,45