> > > > > een-nieuwe-dag

Quindlen - Een Nieuwe Dag

Het boek Een Nieuwe Dag van de auteur Quindlen is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "Een Nieuwe Dag" is tweedehands te koop vanaf € 8,95 bij Bol.com.

Tweedehands (2) vanaf € 8,95 bij Bol.com Toon 2 tweedehands boeken
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.

Andere auteurs

We hebben Een Nieuwe Dag ook gevonden geschreven door andere auteurs:

Een Nieuwe Dag
Een Nieuwe Dag
Een Nieuwe Dag

Tweedehands
We hebben 2 tweedehands advertenties gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789045012704
   
Soort boek
Onbekende bindwijze


Meghan Fitzmaurice is h gezicht van het succesvolle praatprogramma Rise and Shine. Opeen doodnormale maandagochtend valt haar perfecte leven in diggelen: tijdens een uitzending choqueert ze de kijkers door twee verboden woorden in de mond te nemen.<br />Opeens is het einde van een tijdperk aangebroken, niet alleen voor Meghan, die niet gewend is aan tegenslagen, maar ook voor haar jongere zusje Bridget, een welzijnswerker in de Bronx die altijd in de schaduw van haar zus heeft gestaan. De uitspraak op tv treft ook Meghans zoon, haar man, haar vrienden en fans.<br />De zussen slagen er echter middels hun scherpe tong en snelle verstand in de tierende Amerikanen een hak te zetten. Bovendien hebben ze zo?n hechte band met elkaar, dat geen enkele tragedie daar invloed op lijkt te hebben.<br />Anna Quindlen schreef onder andere de romans Bont en blauw, De enige waarheid en Zegeningen. Ze schrijft regelmatig voor Newsweek en The New York Times.
Prijs
€ 8,95
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789045009391
   
Soort boek
Paperback


Meghan Fitzmaurice is h gezicht van het succesvolle praatprogramma Rise and Shine. Opeen doodnormale maandagochtend valt haar perfecte leven in diggelen: tijdens een uitzending choqueert ze de kijkers door twee verboden woorden in de mond te nemen.<br>Opeens is het einde van een tijdperk aangebroken, niet alleen voor Meghan, die niet gewend is aan tegenslagen, maar ook voor haar jongere zusje Bridget, een welzijnswerker in de Bronx die altijd in de schaduw van haar zus heeft gestaan. De uitspraak op tv treft ook Meghans zoon, haar man, haar vrienden en fans.<br>De zussen slagen er echter middels hun scherpe tong en snelle verstand in de tierende Amerikanen een hak te zetten. Bovendien hebben ze zo?n hechte band met elkaar, dat geen enkele tragedie daar invloed op lijkt te hebben.<br>Anna Quindlen schreef onder andere de romans Bont en blauw, De enige waarheid en Zegeningen. Ze schrijft regelmatig voor Newsweek en The New York Times.
Prijs
€ 9,90
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Quindlen
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Late To The Party

ISBN: 9781250209122


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 14,95
Tweedehands (0)