> > > > > vreugde-in-plaats-van-verdriet

Jennifer Rees Larcombe - Vreugde In Plaats Van Verdriet

Het boek Vreugde In Plaats Van Verdriet van de auteur Jennifer Rees Larcombe is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Vreugde In Plaats Van Verdriet" is tweedehands te koop vanaf € 11,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 11,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789033818028
   
Soort boek
Paperback


Hoe kunnen we ooit weer gelukkig zijn als we de persoon, de rol of de gezondheid waaraan we ons geluk ontleenden, kwijt zijn?<br />Misschien worden we nooit meer gelukkig, maar we kunnen nog wel blij zijn! Geluk is verbonden met prettige gebeurtenissen, we raken het kwijt. Blijdschap is iets anders. Blijdschap is een emotie van bovennatuurlijke oorsprong, een emotie die onder de oppervlakte van ons verdriet borrelt. Het is geen luidruchtig, grinnikend masker dat we opzetten, maar een diep innerlijk gevoel van welzijn. Blijdschap ontstaat wanneer we zeker weten dat God goed is, als we weten dat Hij de controle over alles heeft en bij ons is in de chaos.
Prijs
€ 11,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Jennifer Rees Larcombe
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 34,99
Belofte Van Hoop

ISBN: 9789033801730


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 5,99
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 12,99
Tweedehands (0)