> > > > > 20-x-logeren-wandelen-in-de-ardennen

Julien Van Remoortere - 20 X Logeren & Wandelen In De Ardennen

Het boek 20 X Logeren & Wandelen In De Ardennen van de auteur Julien Van Remoortere is 2 maal gevonden, 1 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "20 X Logeren & Wandelen In De Ardennen" is nieuw te koop vanaf € 17,99 bij Bol.com. "20 X Logeren & Wandelen In De Ardennen" is tweedehands te koop vanaf € 16,00 bij Bol.com.

Nieuw (1) vanaf € 17,99 bij Bol.com Toon 1 nieuw boek
Tweedehands (1) vanaf € 16,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Nieuw
We hebben 1 nieuw boek gevonden
20 X Logeren & Wandelen : In De Ardennen

Type: Paperback
ISBN: 9789020987935
Levertijd: 2

Aanbieder:
€ 17,99
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789020969436
   
Soort boek
Paperback


Een selectie van de mooiste wandelingen en charmantste hotels en B&B's in de Ardennen. Per streek worden 2 stijlvolle hotels of B&B's in verschillende prijsklasses voorgesteld: pure verwennerij. De keuze is in handen van Erwin De Decker, die een jarenlange ervaring heeft in de internationale hotelsector. De adressen worden uitnodigend beschreven en voorzien van mooie sfeerbeelden. Met alle praktische info over bereikbaarheid, prijzen en de geboden faciliteiten. Onmiddellijk in de buurt van het hotel stellen we 2 of 3 dagwandelingen voor die je kunt combineren tot een heerlijk wandelweekend. Voor de Ardennen werden de wandelingen uitgestippeld door specialist Julien van Remoortere, o.m. auteur van het Groot Wandelboek Ardennen. Voor elke route zijn er zijn er verkortingen en uitbreidingen voorzien zodat zowel de geoefende als de 'langzame' wandelaar aan zijn trekken komt. Met duidelijke wandelkaarten en sfeerbeelden langs het parcours.<br />Heerlijk logeren in een charmehotel of een gezellige B&B en een of meerdere dagen wandelen zonder bagage in de omgeving... Dat zijn de ingrediënten van deze sfeervolle gids. Op het menu staat een welverdiende adempauze, een weekendje actief genieten. Erwin De Decker, expert in de wereld van de hotellerie, stelt in deze gids een persoonlijke keuze voor van 20 heerlijke overnachtingsadressen in de Ardennen. Van een zeventiende-eeuws hospitaal dat ooit dienstdeed als buitenverblijf voor Leopold I tot een Jezuïtenkerk die je in hogere sferen brengt. De adressen worden telkens per twee gebundeld in 10 boeiende streken. Julien van Remoortere, ervaren wandelauteur, stippelt in deze regio's telkens 2 of 3 wandelingen uit door de mooiste natuurgebieden en langs de mooiste rivieren. De wandelingen liggen grotendeels buiten de veelbelopen paden in vaak minder bekende streken. Van de diepe wouden bij Croix Scaille, het hoogst gelegen punt van de provincie Namen, tot de oogstrelende Ourthelandschappen bij Cherain. Uiteraard bevat deze gids alle nuttige praktische informatie zodat je in een handomdraai het wandelweekend van jouw keuze kunt samenstellen.<br />
Prijs
€ 16,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Julien Van Remoortere
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 8,75
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 14,90
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 15,00