> > > > > dagstappergids-ardennen-1

Julien Van Remoortere - Dagstappergids Ardennen 1

Het boek Dagstappergids Ardennen 1 van de auteur Julien Van Remoortere is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Dagstappergids Ardennen 1" is tweedehands te koop vanaf € 24,95 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 24,95 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789020975796
   
Soort boek
Paperback


Lusvormige wandelcircuits voor wandelaars die houden van een stevige en gevarieerde dagtocht van 20 ? 25 km.;;;Deel 1 beschrijft het hart van de Ardennen tussen La Roche, Durbuy, Saint-Hubert en Houffalize.;;;Met interessante achtergrondinformatie over de streek waar je door wandelt.;;;Met tips voor een leuke picknick of een deugd doende pitstop onderweg.;;;De routes zijn uitgetekend op stafkaarten (schaal 1 : 50 000) van het Nationaal Geografisch Instituut.;;;Met co?rdinaten voor gps (UTM en Lambert 72).;;;In een redactie van Ardennenkenner Julien van Remoortere. Voor deze dagstappergids trok Ardennenkenner Julien Van Remoortere naar het hart van de Ardennen om er zijn favoriete dagwandelingen uit te stippelen. Prachtige wandellussen van 15 ? 25 km voor een hele dag puur stapgenot . Deze gids is dan ook de ideale inspiratiebron voor fervente wandelaars. De 15 dagtochten leiden je door de mooiste landschappen in de regio Durbuy, La Roche, Houffalize en Saint-Hubert: van de vallei van de Ourthe naar het hoogste terras van de Lesse en de diepste Ardense wouden. Bij iedere wandeling hoort een topografisch kaartfragment van het NATIONAAL GEOGRAFISCH INSTITUUT VAN BELGIE op schaal 1:50.000, m?t aanduiding van co?rdinaten voor GPS (Lambert72 en UTM). De gedetailleerde routebeschrijving wordt aangevuld met heel wat achtergrondinformatie over de landschappen en bezienswaardigheden waar je langskomt. Uiteraard krijg je veel logies- en restauranttips in de onmiddellijke omgeving van de wandelingen.
Prijs
€ 24,95
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Julien Van Remoortere
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 8,75
Nieuw (1)
€ 17,99
Tweedehands (1)
€ 16,00
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 14,90