> > > > > trage-paden-aa-amsterdam-amstelland

Leon Receveur - Trage Paden Aa - Amsterdam Amstelland

Het boek Trage Paden Aa - Amsterdam Amstelland van de auteur Leon Receveur is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Trage Paden Aa - Amsterdam Amstelland" is tweedehands te koop vanaf € 12,99 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 12,99 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789081396189
   
Soort boek
Losbladig


Trage Paden Amsterdam Amstelland, schaal 1:25.000 Het Amstelland is het groene gebied tussen Amstelveen en het Amsterdam-Rijnkanaal. In het gebied liggen terreinen waar de natuur voorrang heeft en waar alleen rustige vormen van recreatie, zoals wandelen of fietsen, plaatsvinden. Bijvoorbeeld in de Ouderkerkplas, het Diemerbos, De Hoge Dijk en de Gaasperplas. Er zijn in het hele jaar door veel soorten vogels, maar ook andere dieren te zien. Amstelland is een veenweidegebied. U vindt er mooie dorpen en vele monumenten, zoals molens, buitenplaatsen, kruithuizen en banpalen. Kortom, er valt hier veel te genieten voor wandelaars. En als het gebied ten zuiden van Amsterdam is uitgeplozen, kan overgestapt worden op de kaart ten noorden van Amsterdam: Amsterdam-Waterland. - Grote samengestelde topografische kaart - schaal 1:25.000 - Scheur- en watervast - Met wandelroutes en informatie - Met GPS-tracks
Prijs
€ 12,99
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Leon Receveur
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 35,06