ISBN: 9789033112263
Bekijk boek
Het boek De Woestijnreis Der Kinderen Israëls van de auteur Van Reenen is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "De Woestijnreis Der Kinderen Israëls" is tweedehands te koop vanaf € 12,50 bij www.deboekenhoeve.nl.
![]() |
Aanbieder
www.deboekenhoeve.nl |
G. van Reenen | Bart en Kees | samenspraken | woestijnreis | Numeri 33. 42 Samenspraken over Numeri 33. Ds. G. van Reenen (1864-1935) was een bekend predikant van de Gereformeerde Gemeenten. Veel geschriften heeft hij het licht doen zien, waarvoor in brede kring belangstelling is. Hij had de gave ontvangen om in de vorm van een levendige samenspraak op onderwijzende manier te schrijven. In dit boek beschrijft ds. Van Reenen de oude en toch altijd weer nieuwe en welbeproefde weg die van het diensthuis der zonden leidt naar het Kanaän der rust. Gebonden - W.M. den Hertog - Utrecht - 1952 - 4e druk - 265 pag. Gebruikte hardcover in zeer goede staat.
|
Prijs
€ 12,50 |
Bekijk boek |
![]() |
Aanbieder
www.deboekenhoeve.nl |
G. van Reenen | Bart en Kees | samenspraken | woestijnreis | Numeri 33. 42 samenspraken over Numeri 33. In dit zijn wellicht bekendste boek schrijft ds. G. van Reenen over de oude en toch altijd weer nieuwe en welbeproefde weg die van het diensthuis der zonden leidt naar het Kanaän der rust. Dat doet hij met als leidraad Numeri 33. Daarin lezen we van meer dan veertig plaatsen waar de Israëlieten zich legerden tijdens hun tocht door de woestijnreis.Het was de auteur erom te doen vanuit dit hoofdstuk door middel van samenspraken onderwijs in het geestelijk leven te geven. ‘Heel die pelgrimstocht is een leerbeeld van de weg, die ieder van ons op een geestelijke wijze te bewandelen heeft, zal het wel met ons zijn voor die grote eeuwigheid.’ De woestijnreis der kinderen Israëls is ingeleid door A. Bel.Ds. G. van Reenen (1864-1935) was een bekend predikant in de Gereformeerde Gemeenten. Veel geschriften van hem zagen het licht. Hij had de gave ontvangen om in de vorm van samenspraken op een onderwijzende manier te schrijven.ISBN: 9789033132452 Gebonden - Den Hertog - 288 pag.
|
Prijs
€ 26,50 |
Bekijk boek |