> > > > > wandelboek-hoge-venen

J. Van Remoortere - Wandelboek Hoge Venen

Het boek Wandelboek Hoge Venen van de auteur J. Van Remoortere is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Wandelboek Hoge Venen" is tweedehands te koop vanaf € 39,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 39,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789020931402
   
Soort boek
Paperback


''De Hoge Venen, het grootste natuurreservaat van België, trekken jaarlijks duizenden wandelaars aan. Dit natuurparadijs moet echter goed beschermd worden. Daarom worden de uitgestippelde wandelpaden, regelmatig gewijzigd en zijn bepaalde zones niet toegankelijk voor het publiek. In deze derde editie van het Wandelboek Hoge Venen biedt Julien van Remoortere een laatste stand van zaken voor wie ongestoord wil wandelen door de mooiste veengebieden. Kortere, lusvormige wandelingen wisselen af met tochten van om en bij de 20 km. Er is ook een extra hoofdstuk opgenomen voor wie tijdens een winters weekend graag de langlauflatten aanbindt.''
Prijs
€ 39,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van J. Van Remoortere
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 27,99
Tweedehands (6)
vanaf € 11,10
Nieuw (0)
Tweedehands (3)
vanaf € 9,75
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 19,50