> > > > > dutch-design-jaarboek-2010-dutch-design-yearbook-2010

Timo De Rijk - Dutch Design Jaarboek 2010 / Dutch Design Yearbook 2010

Het boek Dutch Design Jaarboek 2010 / Dutch Design Yearbook 2010 van de auteur Timo De Rijk is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Dutch Design Jaarboek 2010 / Dutch Design Yearbook 2010" is tweedehands te koop vanaf € 11,06 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 11,06 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789056627553
   
Soort boek
Paperback


Het Dutch Design Jaarboek is hét overzicht van de beste ontwerpen op het gebied van ruimtelijke vormgeving, productvormgeving, mode en grafische vormgeving die in Nederland gerealiseerd zijn in 2009-2010.<br /><br />Het Nederlandse design heeft internationaal furore gemaakt met vernieuwende en opzienbarende werk van vormgevers. De redactie van het Dutch Design Jaarboek, gevormd door Timo de Rijk, Antoine Achten, Vincent van Baar en Bert van Meggelen, presenteert dit jaar opnieuw een overzicht. Aan bod komen de ruim 50 beste ontwerpen op het gebied van ruimtelijke vormgeving, productvormgeving, mode en grafische vormgeving die in Nederland gerealiseerd zijn in 2009–2010. Met ontwerpen van onder anderen; Maarten Baas, Aldo Bakker, G-Star, Joost Grootens, Hans van Heeswijk, John Körmeling, Rem D. Koolhaas, Lernert & Sander, MVRDV, Piet Parra, Letman & Sprey, Studio Dumbar, Merkx+Girod, Studio Job, Bertjan Pot, Scholten & Baijings, Koen van Velsen, Jeroen Vinken en West 8.<br /><br />Drie toonaangevende internationale critici Glenn Adamson, Aaron Betsky en Rick Poynor geven in hun essay hun visie op de positie en de huidige kenmerken van het Nederlandse ontwerpen. Een aanvullende selectie van enkele tientallen belangrijke evenementen, publicaties en tentoonstellingen op het vakgebied geeft verder inhoud aan het ontwerpdebat in deze periode. Deze tweetalige publicatie is interessant voor een breed publiek met een interesse in Nederlands ontwerp.
Prijs
€ 11,06
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Timo De Rijk
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Norm = Vorm

ISBN: 9789078964629


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 12,49
Tweedehands (0)
Haagse Stijl

ISBN: 9789064505379


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 36,99
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 29,95
Tweedehands (0)