> > > > > schone-leien-zijn-er-niet-omnibus

G. Romijn - Schone Leien Zijn Er Niet Omnibus

Het boek Schone Leien Zijn Er Niet Omnibus van de auteur G. Romijn is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Schone Leien Zijn Er Niet Omnibus" is tweedehands te koop vanaf € 6,00 bij www.deboekenhoeve.nl.

Tweedehands (1) vanaf € 6,00 bij www.deboekenhoeve.nl Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.

Andere auteurs

We hebben Schone Leien Zijn Er Niet Omnibus ook gevonden geschreven door andere auteurs:

Schone Leien Zijn Er Niet [omnibus]

Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
www.deboekenhoeve.nl
Aart Romijn | schone leien zijn er niet | streekroman | omnibus. Deze omnibus bevat de romans: Mensen onderweg, Avondrust en Engel met één vleugel.Met een schone lei beginnen! Nadat er het nodige misgegaan of niet gelukt is ... Als gezegde is het mooi, ook moedgevend. Maar - het is niet waar. Ieder mens brengt een stuk verleden mee, dat in het heden nog niet uitgewerkt is. ‘Schone leien zijn er niet’.Dat geldt voor Ferrie van Dam, uit Mensen onderweg. Ze wilde uit een sleurhuwelijk ontsnappen, omdat ze op ‘de schone lei’ hoopte.Voor de bewoners van Avondrust is ‘de schone lei’ geen haalbare kaart meer. Het grootste stuk van hun leven is geschreven en velen van hen zien om in verwondering. Ligt het anders voor de weduwe Dobbinga uit Engel met één vleugel? Voor zichzelf heeft ze het antwoord gevonden, maar is dit ook het geval met de buren, met het meisje Bep vooral? Drie romans, die al bewezen hebben weerklank te vinden bij een groot publiek, vragen opnieuw de aandacht. Niet omdat ze een ‘schone lei’ bieden, maar omdat ze heel dicht bij het gewone leven staan. En omdat ze ervan uitgaan, hoeveel meer waarborgen geloof, hoop en liefde geven boven het zogenaamde met een schone lei beginnen. Vandaar de verzameltitel Schone leien zijn er niet. ISBN: 9021034581 Gebonden - Zomer & Keuning - Ede - 1981 - 606 pag. Gebruikte hardcover met stofomslag in goede staat.
Prijs
€ 6,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van G. Romijn
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 9,90
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 7,50
Tweedehands (0)
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 14,70