> > > > > hebt-de-wereld-niet-lief

A. Roos - Hebt De Wereld Niet Lief

Het boek Hebt De Wereld Niet Lief van de auteur A. Roos is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Hebt De Wereld Niet Lief" is tweedehands te koop vanaf € 12,90 bij www.deboekenhoeve.nl.

Tweedehands (1) vanaf € 12,90 bij www.deboekenhoeve.nl Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.

Andere auteurs

We hebben Hebt De Wereld Niet Lief ook gevonden geschreven door andere auteurs:

Hebt De Wereld Niet Lief

Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
www.deboekenhoeve.nl
J. Roos (red.) | hebt de wereld niet lief | het allereerste leven. Gods Woord leert ons dat we niet gelijkvormig mogen zijn aan deze wereld. Met andere woorden: we moeten niet het denkpatroon en de vorm of de gedaante van deze boze wereld aannemen.De diepste oorzaak van wereldgelijkvormigheid ligt in onze diepe val in Adam. Nadat Eva in het paradijs aan de duivel gehoor heeft gegeven, is er in het hart van ieder mens sprake van het zien, begeren en doen van de zonde. Uit dit grondpatroon vloeit de wereldgelijkvormigheid.Door de genade van de wedergeboorte kan ons leven weer worden gericht op de verheerlijking van God en het winnen van onze naaste voor Christus. Het beoefenen van de praktijk der godzaligheid kan alleen als de Heilige Geest in het hart werkt. Dan is er werkelijk sprake van God liefhebben boven alles en de naaste als onszelf.Dit boek gaat in op wat de Bijbel zegt over hoe onze levenswandel in deze wereld moet zijn. Daarbij gaat het om de gezindheid van ons hart en ons levensdevies bij het staan in deze wereld. Is dit: ‘Memento mori’ (gedenk te sterven), of: ‘Carpe diem’ (pluk de dag)? ISBN: 9789463702942 Gebonden - Uitgeverij Gebr. Koster - 101 pag.
Prijs
€ 12,90
Bekijk boek


Andere populaire boeken van A. Roos
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (3)
vanaf € 5,00
Nieuw (2)
vanaf € 35,99
Tweedehands (0)
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 34,50