> > > > > steen-grondstof-stof-tot-nadenken

Red: Patrick De Rynck - Steen

Het boek Steen van de auteur Red: Patrick De Rynck is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Steen" is tweedehands te koop vanaf € 13,90 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 13,90 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789058560988
   
Soort boek
Paperback


Voor het tweede deel in de trilogie 'Grondstof, stof tot nadenken' vormt het gebruik van 'steen' de rode draad die door de Open Monumentendag Vlaanderen zal lopen. Mensen bouwden meestal met materialen waarover ze makkelijk konden beschikken. Wanneer steen als bouwmateriaal gebruikt werd, ging het in eerste instantie om wat in de nabije omgeving aanwezig was: nieuw ontgonnen, nieuw gefabriceerde of gerecupereerde materialen kwamen hiervoor in aanmerking.
Prijs
€ 13,90
Bekijk boek