> > > > > als-zwanger-worden-niet-snel-lukt

J. Sagasser - Als Zwanger Worden Niet Snel Lukt

Het boek Als Zwanger Worden Niet Snel Lukt van de auteur J. Sagasser is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Als Zwanger Worden Niet Snel Lukt" is tweedehands te koop vanaf € 9,45 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 9,45 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789026964831
   
Soort boek
Paperback


Een slimme meid neemt haar kinderen op tijd. Deze slogan wordt tegenwoordig door veel gyneacologen gebruikt. De huidige generatie dertigers is echter met een andere gedachte opgegroeid. Het was belangrijk om het kinderen krijgen nog even uit te stellen. Vrouwen willen zich ook kunnen ontplooien, een opleiding volgen, eerst een tijd werken en dan pas aan kinderen denken. Veel echtparen zijn er daardoor pas rond hun dertigste aan toe kinderen te 'nemen'. Maar van dat 'nemen' is niet altijd sprake. Als zwanger worden niet direct lukt, gaat de tijdsdruk meespelen. Bovendien wordt de kans op het krijgen van een kind steeds kleiner. Dit boek is bestemd voor echtparen met vruchtbaarheidsproblemen. Het geeft aan wat er tegenwoordig aan te doen is en welke stappen mensen kunnen ondernemen als er maar geen baby komt.
Prijs
€ 9,45
Bekijk boek


Andere populaire boeken van J. Sagasser
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 22,28
Tweedehands (1)
€ 7,75
Nieuw (1)
€ 14,78
Tweedehands (0)
Omgaan Met Je Kind

ISBN: 9789043900744


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 9,65
Tweedehands (0)