> > > > > bim-bam-beieren-versjes-en-rijmpjes-uit-grootmoeders-tijd

Schenk, Lenie (verzameld Door) - Bim, Bam, Beieren: Versjes En Rijmpjes Uit Grootmoeders Tijd

Het boek Bim, Bam, Beieren: Versjes En Rijmpjes Uit Grootmoeders Tijd van de auteur Schenk, Lenie (verzameld Door) is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Bim, Bam, Beieren: Versjes En Rijmpjes Uit Grootmoeders Tijd" is tweedehands te koop vanaf € 10,00 bij www.stormybooks.nl.

Tweedehands (1) vanaf € 10,00 bij www.stormybooks.nl Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
www.stormybooks.nl
ISBN
9022505472
   
Soort boek
Hardcover


Conditieredelijk [rug/hoekjes kaft kale stootplekjes]Aantal pagina`s147Uitgavejaar8e druk [vml. eind jaren '70]Uitgegeven doorDe BoekerijKafthardcoverISBN9022505472Code [intern]MAG/SBNL Beschrijving boekWie kent ze niet, de versjes uit onze jeugd en welke ouders scheppen er geen groot genoegen in ze aan hun kinderen over te brengen?Het is niet alleen nostalgie wat deze bundel zo aantrekkelijk en waardevol maakt. Het is ook het werkelijk blijvende karakter van deze, bij elkaar ruim 200 versjes, dat deze vrijwel complete verzameling tot een unieke uitgave bestempelt. Voor ouders gaat de wereld van toen weer open en kinderen die zelf al kunnen lezen zullen veel plezier beleven aan de kennismaking met dit onvergankelijk brokje vaderlandse cultuur.De ongekend fraaie en speelse silhouttekeningen van Hermien IJzerman zijn op zich een genot om naar te kijken en onderstrepen de verrassende schoonheid van dit smaakvol uitgevoerde boek.RecensieDeze uitgave is een bundeling van de uitverkochte deeltjes: ‘Alle eendjes zwemmen in het water’, ‘Twee emmertjes water halen’ en ‘Schuitje varen theetje drinken’ [uitg. De Boekerij], die op hun beurt weer samengesteld zijn uit de gelijknamige bundel Bim Bam Beieren van M.G. Schenk met illustraties van Hermien IJzerman. De inhoudsopgave bestaat uit de eerste regels van de bakerrijmpjes, die niet alfabetisch of systematisch gerangschikt zijn. Geen enkel versje is voorzien van notenschrift. Naast bundels van bijv. S. Abramsz. en N. Bodenheim is deze onmisbaar omdat het een enorm aantal bakerrijmpjes bevat. Ruime bladspiegel met een vette duidelijke letter. [NBD|Biblion recensie, Nelly Dijkstra.]
Prijs
€ 10,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Schenk, Lenie (verzameld Door)
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Astronavigatie

ISBN: 9789022812259


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 19,99
Prins Claus

ISBN: 9789022503324


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 99,00
Tweedehands (0)
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 14,70