> > > > > glas-in-lood

Schoorl, Marc & Niemoller, Joost & Zwaap, Rene & Casteren, Joris - E.A. - Glas In Lood

Het boek Glas In Lood van de auteur Schoorl, Marc & Niemoller, Joost & Zwaap, Rene & Casteren, Joris - E.A. is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Glas In Lood" is tweedehands te koop vanaf € 42,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 42,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.

Andere auteurs

We hebben Glas In Lood ook gevonden geschreven door andere auteurs:

Glas In Lood
Glas-in-lood
Glas In Lood

Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789083116846
   
Soort boek
Paperback


‘Een schrijver, hoe goed ook, is geen heilige. En een mens zonder gebreken is een heilig monster. Een ongeloofwaardige god.’ Willem Frederik Hermans is een meer dan bewonderenswaardig auteur. Origineel en veelzijdig. Een zwarte zon. Schaduwkanten had hij ook. Marc Schoorl houdt op deze woeste wandeling door het oeuvre een chronologische lijn aan, maar schuwt de zijpaden niet. Hij gidst op persoonlijke wijze door het zwartgallige maar soms o zo hilarische Hermans-land vol wonderen waar de God Denkbaar het leven bestiert. De teneur van deze kritische hagiografie is duidelijk. Naar Louis Paul Boon: Hermans was ‘Geniaal... maar met te korte beentjes.’ Jazeker. En met te lange tenen. Zijn tekortkomingen kunnen evenwel niet in de schaduw staan van zijn enorme prestaties. Hij stond garant voor ophef en vertier in de vaak zo saaie Nederlandse letteren. En zijn beste boeken behoren tot de top van de wereldliteratuur. Dit boek is het resultaat van 40 jaar gefascineerd (her)lezen. Een frisse, nieuwe kijk op klassiek werk. Schoorl besteedt ook aandacht aan de denker en dichter Hermans. En aan de openhartige brieven van hem. Hermans mocht misschien soms een bullebak zijn, een ongevoelige hufter was hij zeker niet. Integendeel. Marc Schoorl, ex-medewerker van De Groene Amsterdammer en de WFH-verzamelkrant, kent het oeuvre door en door en doet kleine ontdekkingen. Zoals een onbekende roman uit 1949 van een Franse debutante die Hermans mede inspireerde tot Au pair. En wist u al welke titel Hermans goed gejat heeft van Boris Vian? ‘De eerzucht van Hermans was monsterlijk, zijn wrok soms welhaast onmenselijk, maar zijn pathetiek was juist weer heel menselijk. Ik ken uit de hele wereldliteratuur geen verhaal dat zo’n ontluisterend zelfportret is als Het grote medelijden. Het is schaamteloos, en beledigend indiscreet. Helemaal Hermans en (on)gewoon eerlijk.’
Prijs
€ 42,50
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Schoorl, Marc & Niemoller, Joost & Zwaap, Rene & Casteren, Joris - E.A.
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 7,90
Tweedehands (0)
Meer Dan Humor

ISBN: 9789083116884


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 22,95
Tweedehands (0)
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 14,40