> > > > > argumentatie-in-de-context-van-een-weten

Van Schomberg - Argumentatie In De Context Van Een Weten

Het boek Argumentatie In De Context Van Een Weten van de auteur Van Schomberg is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Argumentatie In De Context Van Een Weten" is tweedehands te koop vanaf € 42,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 42,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789051665727
   
Soort boek
Paperback


Op welke wijze kan in een beleidsdiscussie een redelijke overeenstemming bereikt worden over vragen waarover in de wetenschappelijke discussie geen overeenstemming bestaat? <br />Deze vraag wordt onderzocht aan de hand van de recente discussie over de ecologische gevaren van de introductie van genetisch gemodificeerde organismen in het milieu. Uit de analyse van de auteur blijkt dat het onredelijk is om de beleidsdiscussie re voeren in termen van risico?s. Her verdient daarentegen aanbeveling de discussie te voeren in termen van een reductie van onzekerheden door middel van een beleid dat op een voorzorgprincipe gebaseerd is. Daarbij blijkt het noodzakelijk om zowel in de wetenschappelijke als in de maatschappelijke context een voortdurende discussie te voeren over normen, zoals biodiversiteit, die de aanvaardbaarheid van mogelijke milieueffecten bepalen. De auteur houdt een pleidooi voor de ontwikkeling van discursieve procedures in een maatschappelijke context die de kans op redelijke consensusvorming kan vergroten.
Prijs
€ 42,00
Bekijk boek