> > > > > originele-sieraden-met-krimppapier

Kathy Sheldon - Originele Sieraden Met Krimppapier

Het boek Originele Sieraden Met Krimppapier van de auteur Kathy Sheldon is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Originele Sieraden Met Krimppapier" is tweedehands te koop vanaf € 19,65 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 19,65 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789044737189
   
Soort boek
Paperback


Ontwerpen, laten krimpen in de oven, afwerken en klaar! Krimp, kromp, gekrompen... Je herinnert je krimppapier vast nog wel uit je kindertijd: het toverpapier met vrolijke figuurtjes om eerst in te kleuren en daarna te laten krimpen in de oven... Maar met krimppapier kun je veel meer! Je kunt er ook originele sieraden mee maken! Er zijn verschillende soorten krimppapier te koop in hobbywinkels, handwerkwinkels of online. Bewerk die met bijvoorbeeld kleurpotloden en stempels, pons er leuke figuren uit of druk er digitale foto's op af. Alle technieken zijn stap voor stap beschreven in dit boek. Als je ontwerp klaar is, volstaat het om dat enkele minuten te laten krimpen in de oven en daarna af te werken met een glanzend laagje vernis om de meest bijzondere sieraden te maken. Unieke oorbellen, broches, kettingen, armbanden of een ring... leuk om cadeau te geven, maar ook leuk voor jezelf!
Prijs
€ 19,65
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Kathy Sheldon
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 24,99
Tweedehands (0)