> > > > > wandelende-schaduw-william-shakespeare

William Shakespeare - Wandelende Schaduw William Shakespeare

Het boek Wandelende Schaduw William Shakespeare van de auteur William Shakespeare is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Wandelende Schaduw William Shakespeare" is tweedehands te koop vanaf € 20,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 20,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789029537629
   
Soort boek
Hardcover


Het morgen, en weer morgen, en weer morgensluipt dag aan dag met kleine passen voort,tot tijds laatst woord te boek gesteld wordt, enal onze gisterens lichtten dwazen bij op weg naar stof en dood. Uit, uit, kort kaarslicht!Leven is maar een wandelende schaduw,een zwak acteur, die voor een uur of wat rondstapt en tobt op het toneel en dannooit meer gehoord wordt; een verhaal als dooreen gek verteld, vol luid en woest spektakel,dat niets betekent.'Macbeth'William Shakespeare (1564-1616) was de meest gespeelde en vruchtbaarste toneelschrijver van zijn tijd (36 toneelstukken, met in totaal meer dan een miljoen woorden). Met Homerus en Dante wordt zijn werk tot de hoogste toppen van de wereldliteratuur gerekend. De hoeveelheid literatuur over Shakespeare wordt slechts door het aantal publicaties over de bijbel overtroffen; van Hamlet alleen al zijn vijftig films gemaakt. Toch vormen Shakespeares taal en dictie een niet gemakkelijk te nemen hindernis. Vele Nederlandse lezers zullen er moeite mee hebben de bedoelingen van de dichter te doorgronden. Gelukkig hebben heel wat vertalers zich geroepen gevoeld een of meer of alle stukken in onze taal over te zetten. Tot een bloemlezing uit zijn toneelstukken is het echter nooit gekomen. Een selectie uit Shakespeares werk verschaft een toegangspoort tot de reusachtige schat van menselijke ervaring en toneelpo?zie. De bloemlezing 'Een wandelende schaduw' die H.J. de Roy van Zuydewijn heeft samengesteld, maakt dit nu mogelijk, temeer daar naast de vertaling ook de Engelse tekst is afgedrukt. De keuze is niet alleen gevallen op de beroemdste fragmenten, zoals Hamlets monoloog 'to be or not to be', maar vooral ook op passages met een wat langere en voor het betreffende stuk karakteristieke dramatische spanningsboog. Wat in deze vertaling vooral bewonderenswaardig is, is de souplesse waarmee de Roy van Zuydewijn verzen en zinsdelen omzet om een evenwichtig geheel te smeden en de toon van zijn taal die van formeel naar intiem uitwaa
Prijs
€ 20,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van William Shakespeare
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Macbeth

ISBN: 9789064036408


Bekijk boek

Nieuw (94)
vanaf € 4,63
Tweedehands (3)
vanaf € 12,95
Romeo And Juliet

ISBN: 9781446013991


Bekijk boek

Nieuw (95)
vanaf € 2,99
Tweedehands (0)
Hamlet

ISBN: 9789028901872


Bekijk boek

Nieuw (79)
vanaf € 3,70
Tweedehands (8)
vanaf € 14,99