> > > > > 50-jaar-kralingen

Peter Sijnke - 50 Jaar Kralingen

Het boek 50 Jaar Kralingen van de auteur Peter Sijnke is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "50 Jaar Kralingen" is tweedehands te koop vanaf € 138,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 138,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789062659999
   
Soort boek
Paperback


Een halve eeuw geleden was het Kralingse Bos in Rotterdam het toneel van een bijzonder fenomeen. Op het grasveld voor de Plasmolens De Ster en De Lelie aan de rand van de Kralingse Plas vond op 26, 27 en 28 juni 1970 het eerste grote, meerdaagse popfestival op het vasteland van Europa plaats. Tienduizenden bezoekers (de schattingen lopen uiteen van zestig- tot honderdduizend) hadden de weg naar Kralingen gevonden en vermaakten zich daar uitstekend, ondanks regenbuien en lange rijen voor de voedselkraampjes. Muziek van Amerikaanse, Engelse en Nederlandse artiesten bracht de massa in vervoering. Velen die er bij waren denken nog steeds met warme gevoelens terug aan dit ?Nederlandse Woodstock?. Historicus/schrijver Peter Sijnke en dichter/musicus Marcel Koopman vertellen in deze nieuwe editie van Kralingen. Holland Pop Festival 1970 de geschiedenis van het festival en brengen het opnieuw tot leven met hun keuze van honderden foto?s en memorabilia.
Prijs
€ 138,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Peter Sijnke
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 12,95
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 49,95
Kralingen

ISBN: 9789062658138


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 99,95