> > > > > de-grote-maxgaatnognietnaarbedshow

Mark Sperring - De Grote Max-gaat-nog-niet-naar-bedshow

Het boek De Grote Max-gaat-nog-niet-naar-bedshow van de auteur Mark Sperring is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De Grote Max-gaat-nog-niet-naar-bedshow" is tweedehands te koop vanaf € 40,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 40,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789026136566
   
Soort boek
Hardcover


De grote Max-gaat-nog-niet-naar-bedshow is een perfect bedtijdverhaal van Mark Sperring en Sarah Warburton. Dit humoristische prentenboek werd magnifiek vertaald door Jozua Douglas. <br /> <br />Dames en heren! Jongens en meisjes! Bereid u voor op de grote Max-gaat-nog-niet-naar-bedshow... Juich als Max een koekje laat verdwijnen (superlangza-a-a-am); huiver als hij een angstaanjagend monster temt; hap naar adem als hij vraagt om tien - ja TIEN - verhaaltjes! Zal deze show de hele nacht doorgaan, of zal Max uiteindelijk in slaap vallen? <br /> <br />'Een origineel en wervelend boek waar je samen hardop om kunt lachen' - www.thebookbag.co.uk <br /> <br />Mark Sperring is schrijver en vader. Hij is een echt ochtendmens. <br />Sarah Warburton is illustrator en moeder. Ze houdt van thee met koekjes erbij. Mark en Sarah hebben allebei al diverse boeken op hun naam staan. Ondanks hun jarenlange vriendschap werken ze pas sinds kort samen.
Prijs
€ 40,50
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Mark Sperring
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (2)
vanaf € 9,99
Tweedehands (0)
Nieuw (2)
vanaf € 9,99
Tweedehands (0)
Nieuw (2)
vanaf € 6,65
Tweedehands (0)