> > > > > gelukkig-kunnen-we-wandelen

Annabel Streets - Gelukkig Kunnen We Wandelen

Het boek Gelukkig Kunnen We Wandelen van de auteur Annabel Streets is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Gelukkig Kunnen We Wandelen" is tweedehands te koop vanaf € 54,90 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 54,90 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789021582177
   
Soort boek
Paperback


'Gelukkig kunnen we wandelen' van Annabel Streets is dé gids voor liefhebbers van wandelen die los van de bestemming álles uit een ommetje of een trektocht willen halen.<br /><br /><p> Lopen doen we al eeuwenlang, maar sinds Corona is wandelen populairder dan ooit. Maar doen we het wel goed? </p> <p> In 52 vermakelijke reflecties leer je dankzij 'Gelukkig kunnen we wandelen' opnieuw lopen: het het eigenlijk moet, wat je eraan hebt, wat lopen in de regen oplevert, hoe je ogen en armen meedoen, wat een wandeling aan zee kan betekenen, en wat je brein dan ervaart zodat jij je zo fijn voelt. Om maar een paar voorbeelden te noemen. </p> <p> Vol wetenschappelijke feiten, vrolijke anekdotes en gevoelige ondertonen. Wandelen maakt je gelukkiger, slimmer en vriendelijker, en in dit boek ontdekt je waarom en krijg je nóg meer zin om op pad te gaan. </p>
Prijs
€ 54,90
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Annabel Streets
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
52 Ways To Walk

ISBN: 9781526656445


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 12,99
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 9,93
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 13,68
Tweedehands (0)