> > > > > de-odyssee-van-de-vita-pugna

Marjolein Steenveld - De Odyssee Van De Vita Pugna

Het boek De Odyssee Van De Vita Pugna van de auteur Marjolein Steenveld is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De Odyssee Van De Vita Pugna" is tweedehands te koop vanaf € 38,30 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 38,30 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789056254384
   
Soort boek
Paperback


'Onder de Waalbrug liet de Vita Pugna nog één keer haar hoorn klinken, dof en schor alsof het vertrek haar moeite kostte. Daar ging ze over de Rijn richting Keulen, en verder over de Donau naar Wenen, Boedapest en Boekarest en dan richting de Zwarte Zee en Istanbul en nog verder langs de rots waar Hekabe haar zilte tranen schreide, Troje en Ithaka, op weg naar haar eindbestemming Venetië. Om nooit meer terug te keren.' Dit is het verhaal van de rijnaak Vita Pugna, haar bemanning en passagiers die een schier onmogelijke reis moesten afleggen van Nederland naar Italië. Een kleine odyssee vol schoonheid en onmacht, met gevoelens van twijfel over zin en noodzaak, over balanceren tussen plichtsgevoel en eigenbelang. Met bijzondere ontmoetingen ook, waaronder die met de filosoof Heracleitos die op het eiland Lesbos 'aanmonstert'. Een verhaal dat niet alleen over overleven gaat, maar vooral wat het betekent om in leven te zijn.
Prijs
€ 38,30
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Marjolein Steenveld
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 25,00
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 17,50