> > > > > blond-op-het-strand

Natalie Standiford - Blond Op Het Strand

Het boek Blond Op Het Strand van de auteur Natalie Standiford is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Blond Op Het Strand" is tweedehands te koop vanaf € 9,40 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 9,40 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789044317848
   
Soort boek
Paperback


Blond is terug – en in topvorm!Elle Woods is in de zevende hemel: het is zomer en ze is tot over haar oren verliefd. Dus wat is er lekkerder dan met haar vriendje Hunter op het strand te liggen, te luieren en wat te surfen. Maar het strandleven blijkt niet zo zorgeloos als het leek. Want iemand vervuilt het water en brengt daarmee het leven van de zeehonden in gevaar. Dierenvriend Elle komt in actie en maakt een plan om de zeehonden te redden. En dan blijkt dat blondjes niet zo dom hoeven te zijn als men vaak wel denkt….·Tweede deel in een serie gebaseerd op de filmhit Legally Blonde·Groot succes in de Verenigde Staten·Welkom in de prettig gestoorde wereld van Elle Woods!
Prijs
€ 9,40
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Natalie Standiford
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (2)
vanaf € 12,99
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 36,99
Tweedehands (0)
Blonde Love

ISBN: 9780786838882


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 14,90
Tweedehands (0)