> > > > > moord-in-het-provinciehuis

Steenmeijer - Moord In Het Provinciehuis

Het boek Moord In Het Provinciehuis van de auteur Steenmeijer is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Moord In Het Provinciehuis" is tweedehands te koop vanaf € 35,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 35,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.

Andere auteurs

We hebben Moord In Het Provinciehuis ook gevonden geschreven door andere auteurs:

Moord In Het Provinciehuis

Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789033012242
   
Soort boek
Paperback


<p> Moord in het Provinicebuis is een speurdersroman met een knipoog. Het boek, dat eerst in de Friese taal is verschenen, speelt in het Provinciehuis in Leeuwarden. Dat gebouw is een waar labyrint vol gangetjes, trappen en deuren.<br />Tijdens de wekelijkse vergadering van het College van Gedeputeerden wordt in een fraaie, van de buitenwereld afgesloten kamer een politicus doodgeschoten. Het slachtoffer, gedeputeerde Fons van Thorn, is een markante persoonlijkheid. De voormalige gynaecoloog heeft nog niet zo lang gelden de Gezond Verstand Partij opgericht die voor de nodige ophef zorgt in de regionale politiek. </p>
Prijs
€ 35,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Steenmeijer
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 15,00
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 15,99
Tweedehands (0)
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 32,25