> > > > > huurreeks-huurrecht-wetteksten-en-toelichtingen-editie-20212022

Steenmetser - Huurreeks - Huurrecht Wetteksten En Toelichtingen. Editie 2021-2022

Het boek Huurreeks - Huurrecht Wetteksten En Toelichtingen. Editie 2021-2022 van de auteur Steenmetser is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Huurreeks - Huurrecht Wetteksten En Toelichtingen. Editie 2021-2022" is tweedehands te koop vanaf € 64,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 64,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789012407427
   
Soort boek
Paperback


Deze bundel bevat alle voor de huurrechtpraktijk relevante regelgeving en toelichtingen daarop door de auteur. Dankzij de unieke combinatie van wetteksten en praktische toelichtingen is Huurrecht Wetteksten en Toelichtingen geschikt voor zowel juristen als niet-juristen die regelmatig te maken hebben met vragen over het huurrecht. Tevens kan het boek bij praktijkgerichte opleidingen op het gebied van het huurrecht worden gebruikt. In de bundel zijn zowel specifieke huurbepalingen als algemene bepalingen opgenomen die van invloed zijn op het huurrecht. Wijzigingen in de regelgeving tot en met 1 juli 2021 zijn in deze druk verwerkt. De opgenomen regelgeving en toelichtingen zijn opgedeeld in de volgende onderwerpen: - Huurrechtbepalingen uit het Burgerlijk Wetboek; - Het huurprijzenrecht woonruimte; - Overige wetten/besluiten op het gebied van woonruimte; - De huurtoeslag regeling; - Doorwerking van overige wetgeving in het huurrecht (Faillissementswet, Mededingingswet, Pachtregelgeving, procesrecht en regelgeving omtrent gegevensbescherming en duurzaamheid); - Oud huurrecht en overgangsrecht. Auteur Tomas Steenmetser is sinds 2001 als partner verbonden aan Lexence Advocaten en Notarissen, waar hij deel uitmaakt van de sectie Vastgoed. Hij is gespecialiseerd in huurrecht bedrijfsruimte, koop, procesrecht en algemeen verbintenissenrecht gerelateerd aan vastgoed.
Prijs
€ 64,50
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Steenmetser
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 89,95