> > > > > in-3-stappen-naar-effectieve-beursverkoop

E.M. Stern - In 3 Stappen Naar Effectieve Beursverkoop

Het boek In 3 Stappen Naar Effectieve Beursverkoop van de auteur E.M. Stern is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "In 3 Stappen Naar Effectieve Beursverkoop" is tweedehands te koop vanaf € 16,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 16,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789014093819
   
Soort boek
Paperback


Beurzen zijn meer dan een ad hoc gelegenheid voor netwerken, profilering en marktverkenning. Met een professionele aanpak kan een bedrijf enorme tijd- en kostenbesparingen realiseren (tot40%) én grotere omzetten bewerkstelligen.
Prijs
€ 16,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van E.M. Stern
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
The China Shop

ISBN: 9781019825013


Bekijk boek

Nieuw (2)
vanaf € 23,99
Tweedehands (0)
Nieuw (2)
vanaf € 35,99
Tweedehands (0)
Nieuw (2)
vanaf € 33,93
Tweedehands (0)