> > > > > weven-op-het-heupgetouw

Barbara Taber - Weven Op Het Heupgetouw

Het boek Weven Op Het Heupgetouw van de auteur Barbara Taber is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Weven Op Het Heupgetouw" is tweedehands te koop vanaf € 26,95 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 26,95 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789021020549
   
Soort boek
Paperback


<p>Voor de liefhebbers een bijzonder nuttig en smaakvol uitgevoerd boek over de meest oorspronkelijke manier van weven. De auteurs leggen niet alleen de techniek uit, maar doen de lezer ook idee?n aan de hand en geven tips voor het zelf maken van getouwtjes.<br />Talloze illustraties begeleiden de eenvoudig te volgen stap-voor-stap tekst.<br />'Weven op het heupgetouw' is zo samengesteld dat zowel beginnende als ervaren weefsters en wevers er mee kunnen werken. Het begint met een beschrijving van het meest eenvoudige getouw en de verschillende onderdelen, gevolgd door een handleiding voor het zelf maken van dit en meer gecompliceerde getouwen.<br />Dan wordt het eigenlijke heupweven ge?ntroduceerd. Eerst eenvoudig om te wennen, zowel aan de techniek als aan het getouw. Vervolgens worden verschillende getouwen beschreven, maar zo geleidelijk dat iedereen de plezierig geschreven stof gemakkelijk kan volgen.</p>
Prijs
€ 26,95
Bekijk boek