> > > > > voor-dummies-zuinig-leven-voor-dummies

Taylorhough - Voor Dummies - Zuinig Leven Voor Dummies

Het boek Voor Dummies - Zuinig Leven Voor Dummies van de auteur Taylorhough is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Voor Dummies - Zuinig Leven Voor Dummies" is tweedehands te koop vanaf € 14,20 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 14,20 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789043007801
   
Soort boek
Paperback


Heb je hulp nodig bij je goede voornemen om van je schulden af te komen of wil je consuminderen? Dan is Zuinig leven voor Dummies echt iets voor jou! Dit boek staat vol met tips over hoe je kunt bezuinigen op alle mogelijke kosten, van boodschappen tot cadeautjes voor allerlei gelegenheden. Deze praktische gids laat je zien hoe je minder kunt uitgeven aan de dingen die je nodig hebt en hoe je meer geld overhoudt voor de dingen die je wilt.
Prijs
€ 14,20
Bekijk boek