> > > > > art-deco-paris

Benno Tempel - Art Deco Paris

Het boek Art Deco Paris van de auteur Benno Tempel is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Art Deco Paris" is tweedehands te koop vanaf € 15,90 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 15,90 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789462621589
   
Soort boek
Paperback


Het ontstaan van de Franse Art Deco is een complex en fascinerend proces. In dit boek wordt op een nieuwe manier gekeken naar deze boeiende geschiedenis, waarin couturier Paul Poiret een belangrijke rol speelde. Paul Poiret was een van de grootste vernieuwers van de mode aan het begin van de 20ste eeuw. Zijn invloed reikte echter veel verder dan de mode alleen. Hij streefde naar een 'totaalkunstwerk' en omringde zich met kunstenaars, vormgevers en architecten die hij allen inzette bij de ontwikkeling en promotie van zijn creaties. Hij werkte met Raoul Dufy, Ert?, George Lepape, Paul Iribe, Mallet-Stevens en Man Ray. Hij was bevriend met vele kunstenaars en omringde zich graag met modern werk van Brancusi, Robert Delaunay en Kees van Dongen. Het werk van Poiret en dat van de kunstenaars uit zijn omgeving zou het kraambed blijken van de Art Deco. Paul Poiret kan dan ook met recht de vader van de Art Deco worden genoemd.
Prijs
€ 15,90
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Benno Tempel
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Anoniem Gekozen

ISBN: 9789089102638


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 15,99
Tweedehands (0)
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 63,85
Lee Bontecou

ISBN: 9789492081926


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 9,90
Tweedehands (0)