> > > > > plotseling-ging-de-olifant-aan

Toon Tellegen - Plotseling Ging De Olifant Aan

Het boek Plotseling Ging De Olifant Aan van de auteur Toon Tellegen is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Plotseling Ging De Olifant Aan" is tweedehands te koop vanaf € 18,45 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 18,45 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789045100777
   
Soort boek
Hardcover


PLOTSELING GING DE OLIFANT AAN, T.Tellegen<br /><br />De olifant leert van vuurvliegje hoe hij moet aangaan. De mus leert het nijlpaard hoe hij moet juichen. En de zandtor schrijft een dringende brief aan de regen; hij zal zo graag een keertje horen hoe kletteren gaat….<br />Annemarie van Haeringen maakte van een aantal nieuwe verhalen van Toon Tellegen animatiefilmpjes voor de televisie, en zocht de vijf mooiste ervan uit voor dit prentenboek.
Prijs
€ 18,45
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Toon Tellegen
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (2)
vanaf € 12,00
Tweedehands (6)
vanaf € 7,50
Nieuw (1)
€ 29,99
Tweedehands (6)
vanaf € 16,50
Nieuw (1)
€ 17,99
Tweedehands (5)
vanaf € 11,20