> > > > > tweede-pijn-de

Ilona Thomassen - Tweede Pijn, De

Het boek Tweede Pijn, De van de auteur Ilona Thomassen is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Tweede Pijn, De" is tweedehands te koop vanaf € 15,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 15,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789038409160
   
Soort boek
Paperback


<p> Na een polsbreuk, een kneuzing of ander klein letsel aan hand of voet kan osttraumatische Dystrofie ontstaan. Jaarlijks krijgen duizenden mensen deze aandoening. Velen genezen binnen korte tijd, maar enkele honderden rakn voor vele jaren, zo niet levenslang, ernstig gehandicapt. Een simpel letsel kan ingrijpende gevolgen hebben. </p> <p> Ilona Thomassen vertelt op ontroerende wijze over haar verdriet, boosheid en onvermogen om met de pijn en frustraties om te gaan. Het is echter ook een sterk verhaal over de kracht en strijdlust om Posttraumatische Dystrofie de baas te owrden. </p>
Prijs
€ 15,00
Bekijk boek