> > > > > nu-ga-ik-er-eens-op-uit

Jac. P. Thijsse - Nu Ga Ik Er Eens Op Uit

Het boek Nu Ga Ik Er Eens Op Uit van de auteur Jac. P. Thijsse is 2 maal gevonden, 1 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Nu Ga Ik Er Eens Op Uit" is nieuw te koop vanaf € 15,00 bij Bol.com. "Nu Ga Ik Er Eens Op Uit" is tweedehands te koop vanaf € 55,00 bij Bol.com.

Nieuw (1) vanaf € 15,00 bij Bol.com Toon 1 nieuw boek
Tweedehands (1) vanaf € 55,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Nieuw
We hebben 1 nieuw boek gevonden
Nu Ga Ik Er Eens Op Uit

Type: Paperback
ISBN: 9789041716224
Levertijd: 1

Aanbieder:
€ 15,00
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789028220010
   
Soort boek
Hardcover


De natuurkenner Jac. P. Thijsse (1865?1945) geldt als een fenomeen. Behalve als voorvechter van de natuurbescherming in Nederland werd hij beroemd dankzij de Verkadealbums en vele andere publicaties waarmee hij op originele wijze de aandacht vestigde op de natuur. Dat Thijsse ook een dagboek bijhield is nauwelijks bekend. 'Nu ga ik er eens op uit' bevat de twee oudste en boeiendste dagboekdelen, die de jaren 1884?1887 en 1894?1898 beslaan. Thijsse is dan als jonge onderwijzer werkzaam in Amsterdam en vult zijn vrije tijd met lange wandelingen in de wijde omgeving van de stad. De dagboeken van Thijsse zijn echte natuurdagboeken. Anders dan een ?gewoon? dagboek gaan ze niet over de dagelijkse beslommeringen, maar over de planten en dieren die Thijsse op zijn wandelingen waarneemt en waarover hij met smaak en literair talent weet te vertellen. Zijn waarnemingen vult hij aan met opmerkingen over het weer en het omringende landschap. Met 'Nu ga ik er eens op uit' verschijnen de oudste natuurdagboeken van Nederland voor het eerst in druk. Deze uitgave is zeer rijk ge?llustreerd met Thijsses eigen tekeningen, en met het prachtige beeldmateriaal dat we kennen uit de Verkadealbums en andere boeken van Thijsse.
Prijs
€ 55,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Jac. P. Thijsse
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Langs De Zuiderzee

ISBN: 9789021011332


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 29,99
Tweedehands (1)
€ 31,35
Bosch En Heide

ISBN: 9789021011370


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 11,45
Blonde Duinen

ISBN: 9789021011493


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 30,00