> > > > > er-is-niets-wat-hier-nog-blijft

Jan Van Tienen - Er Is Niets Wat Hier Nog Blijft

Het boek Er Is Niets Wat Hier Nog Blijft van de auteur Jan Van Tienen is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Er Is Niets Wat Hier Nog Blijft" is tweedehands te koop vanaf € 49,90 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 49,90 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789044622560
   
Soort boek
Paperback


Tussen 1985 en 1987 pleegden een oom en twee tantes van de schrijver zelfmoord. Hij was net geboren, zij gingen net dood. Wie waren deze mensen? Onder welke omstandigheden stierven ze? En hoe schrijf je over een geschiedenis die sommigen liever onbesproken zouden laten? Er is niets wat hier nog blijft beschrijft de tragikomische zoektocht naar het antwoord op die vragen, die voert langs familieleden, oude kennissen en mensen die iets afweten van een mysterieus haargroeimiddel.<br />Het resultaat is een verhaal dat met verdriet, schaamte en humor een hernieuwd besef geeft van wat zelfmoord teweeg kan brengen.<br />Jan van Tienen (1985) studeerde journalistiek en filosofie voor hij hoofdredacteur van VICE Nederland werd. Na vier jaar glorieus beulen besloot hij zijn carri?re te torpederen en een master geschiedenis te behalen. Nu schrijft hij om de duisternis op afstand te houden. Hij woont in Amsterdam en komt uit Zeeland.<br />
Prijs
€ 49,90
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Jan Van Tienen
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
De Verworvenheden

ISBN: 9789493248052


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 22,99
Tweedehands (0)