> > > > > komt-een-ceo-bij-de-itdokter

Wolter Toet - Komt Een Ceo Bij De It-dokter

Het boek Komt Een Ceo Bij De It-dokter van de auteur Wolter Toet is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Komt Een Ceo Bij De It-dokter" is tweedehands te koop vanaf € 35,55 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 35,55 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789461262875
   
Soort boek
Hardcover


Is de software van uw bedrijf verouderd? Zorg er dan voor dat oud denken de introductie van nieuwe software niet in de weg zit. Software vormt de administratieve ruggengraat van uw organisatie. Bijna alle bedrijfsprocessen zijn ervan afhankelijk. Vroeg of laat moeten cruciale legacy-systemen worden vervangen - en dan gaat het vaak mis. De vervanging van legacy-systemen vormt een groot IT-project waarmee medewerkers weinig ervaring hebben. Het draait daarom vaak op een mislukking uit, met budgetoverschrijdingen, gemiste deadlines en ontbrekende functionaliteiten. Ook levert de nieuwe software vaak minder op dan verwacht, omdat bij veel organisaties de manier van werken is vergroeid met de oude software. Veel medewerkers zitten vast in dat 'oude denken' en kunnen of willen geen nieuw systeem met echt nieuwe eigenschappen maken. In dit boek kunt u lezen hoe u als CEO een IT-project succesvol laat verlopen, zodat het eindresultaat alle mogelijkheden biedt die u zoekt. Wolter Toet heeft zich als bedrijfskundige gespecialiseerd in het managen van complexe ICT-projecten in competitieve omgevingen zoals productie- en retailbedrijven. Met 25 jaar ervaring als programmamanager en CIO weet Wolter Toet als geen ander hoe je nieuw denken in de organisatie brengt, heldere doelstellingen formuleert en nieuwe backofficesoftware succesvol implementeert.
Prijs
€ 35,55
Bekijk boek