> > > > > een-beeld-van-poezie

Yves Tsjoen - Een Beeld Van Poezie

Het boek Een Beeld Van Poezie van de auteur Yves Tsjoen is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Een Beeld Van Poezie" is tweedehands te koop vanaf € 25,09 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 25,09 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789044120479
   
Soort boek
Onbekende bindwijze


In deze beschouwing wordt ingegaan op de wijze waarop een beeld van poëzie in Vlaanderen wordt verspreid. Het autonome Vlaams Fonds voor de Letteren is verantwoordelijk voor het letterenbeleid in Vlaanderen en bestempelt drie organisaties als 'focuspunten'. Deze focuspunten fungeren als bruggenhoofd met het literaire veld, en hebben een verantwoordelijkheid voor het uitstippelen en voeren van een literair beleid. Voor het poëziebeleid in Vlaanderen gaat het VFL uit van een samenwerking met het Gentse Poëziecentrum. In die hoedanigheid, als focuspunt, heeft het poëziehuis een zekere macht en een gedelegeerde verantwoordelijkheid. Daar zijn vragen bij te stellen, vooral als er aandacht wordt besteed aan het betoelaagde beeld van poëzie dat vanuit dat centrum wordt verspreid. Kan het anders, en in welke mate moét het dan wel anders?<br />De tekst werpt discussiepunten op, stelt kritische vragen naar beleidsvisie en toekomstperspectieven, formuleert kanttekeningen, en vertolkt een cultuurpolitiek standpunt. Tegelijk biedt deze tekst een aanzet voor een relevanter en vooral opener invulling van doelstelling en werking van het poëziehuis in het Vlaamse literaire landschap van vandaag.
Prijs
€ 25,09
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Yves Tsjoen
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Leonard Nolens

ISBN: 9789056553371


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 25,00
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 25,99
Tweedehands (0)
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 15,25