> > > > > de-zwarte-zon

James Twining - De Zwarte Zon

Het boek De Zwarte Zon van de auteur James Twining is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De Zwarte Zon" is tweedehands te koop vanaf € 12,95 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 12,95 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.

Andere auteurs

We hebben De Zwarte Zon ook gevonden geschreven door andere auteurs:

De Zwarte Zon
De Zwarte Zon

Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789045307886
   
Soort boek
Onbekende bindwijze


Drie steden. Drie misdaden. Wat is de connectie?<br /><br />In De Zwarte Zon jagen de CIA, schatjagers en neonazi?s elkaar op in een zenuwslopende race langs steden als Londen, Sint-Petersburg, M?nchen en Z?rich. <br /><br /><br />In Londen wordt een overlevende van Auschwitz in zijn ziekbed vermoord. De daders ontkomen met een macabere trofee, zijn linkerarm. In Amerika steelt een gewelddadige bende een Enigma-decodeermachine uit de Tweede Wereldoorlog uit een museum. In Praag wordt een ogenschijnlijk waardeloos schilderij uit een synagoge ontvreemd. De tentoonstelling ter herinnering aan de holocaust wordt vernield. <br /><br /><br />Tom Kirk, voormalig meesterdief, heeft zijn criminele verleden achter zich gelaten. Maar de CIA laat hem niet met rust, sterker nog, de dienst heeft hem nodig. Als Tom zich met zijn compagnons Archie en de aantrekkelijke Dominique met de misdaden bemoeit, ontdekt hij dat die slechts drie stukjes zijn van een puzzel. Een puzzel die aan het einde van de Tweede Wereldoorlog door een geheime orde SS-ridders is bedacht. <br /><br /><br />James Twining werd geboren in Londen, studeerde Frans in Oxford en werkte vervolgens voor de investeringsbank UBS. Hij woont met zijn vrouw in Londen en schrijft nu fulltime thrillers. Zijn debuut, De roof van de Double Eagle, werd geroemd vanwege zijn actierijke plot en snelle sc?newisselingen en verkocht in Groot-Brittanni? meer dan 100.000 exemplaren. <br /><br /><br /><br /><br />`Een fascinerend en spannend debuut, geschreven met stijl en lef. Twining is een waardig opvolger van Forsyth, Follet en Higgins.? <br />? Christopher Reich, auteur van onder andere Bankier van de duivel<br /><br />
Prijs
€ 12,95
Bekijk boek


Andere populaire boeken van James Twining
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 15,90
Tweedehands (0)
The Black Sun

ISBN: 9780007264162


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 20,99
Tweedehands (0)
The Gilded Seal

ISBN: 9780007262175


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 20,99
Tweedehands (0)