> > > > > het-ministerie-van-onvoldane-zaken

Liesbeth Vanderbeke - Het Ministerie Van Onvoldane Zaken

Het boek Het Ministerie Van Onvoldane Zaken van de auteur Liesbeth Vanderbeke is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Het Ministerie Van Onvoldane Zaken" is tweedehands te koop vanaf € 49,90 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 49,90 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789464070071
   
Soort boek
Paperback


Het is de laatste avond voor het indienen van de jaarlijkse aangifte van onvoldane zaken. Vier onbekenden zijn onderweg naar de 845 meter diepe vergeetput van het ministerie, waar de bewijsstukken verzameld worden. Onderweg kijken ze hun eigen onvoldaanheid in de ogen. Kan je afschrijven wat onvoldaan is?
Prijs
€ 49,90
Bekijk boek