> > > > > het-dagboek-van-gianni-de-wervelwind

Vamba - Het Dagboek Van Gianni De Wervelwind

Het boek Het Dagboek Van Gianni De Wervelwind van de auteur Vamba is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Het Dagboek Van Gianni De Wervelwind" is tweedehands te koop vanaf € 11,99 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 11,99 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789080748613
   
Soort boek
Paperback


"Gianni de Wervelwind" is de vertaling van een beroemd Italiaans kinderboek. Het verhaal verscheen aanvankelijk als feuilleton in een weekblad voor kinderen. In 1912 werd het voor het eerst uitgegeven. Sindsdien staat het tot vandaag onbetwist nummer 1 op de Italiaanse kinderboeken-toptien. Om een idee te geven: ? in 1951 verscheen de 63-ste druk; ? in de jaren negentig verschenen tien nieuwe edities met nieuwe illustraties, inleidingen, met en zonder noten, enz.; ? het boek is al drie keer verfilmd, voor het laatst in de jaren negentig; ? er is in 2002 voor de tweede keer een televisieserie van gemaakt, dit keer van acht afleveringen. Vreemd genoeg blijkt het boek nog nooit in het Nederlands vertaald te zijn. Vermoedelijk is het te onstichtelijk en amoreel. Gianni is een echte schelm met schelmenstreken en heeft nooit spijt van wat hij gedaan heeft. Integendeel, hij verbaast zich telkens weer over het onbegrip van zijn ouders en zussen en is verontwaardigd als zijn goede bedoelingen weer eens niet worden gewaardeerd. Volgens de Italiaanse uitgevers is het voor kinderen van 11-15. Dat klopt niet helemaal. Het boek valt eigenlijk uiteen in drie delen. Het eerste deel is goed te volgen voor kinderen van 8 of 9. Het middenstuk - dat zich afspeelt op een internaat - is echt een jongensboek. Het laatste deel is alleen echt grappig voor volwassenen, ook al is het verhaal op zich weer 11-15-achtig. Conclusie: het is een boek voor kinderen van 8 tot 88. Het boek speelt aan het begin van de 19de eeuw. Mensen waren gewoon mensen, net zoals nu, maar niet alles zal de lezer van tegenwoordig even bekend voorkomen.
Prijs
€ 11,99
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Vamba
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (2)
vanaf € 28,67
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 28,99
Tweedehands (0)