ISBN: 9789059650176
Bekijk boek
Het boek De Dagen Van De Bluegrassliefde van de auteur Edward Van De Vendel is 3 maal gevonden, 0 maal nieuw en 3 maal tweedehands. "De Dagen Van De Bluegrassliefde" is tweedehands te koop vanaf € 14,20 bij Bol.com.
![]() |
Aanbieder
Bol.com |
ISBN
9789045117331
Soort boek
Paperback 'Van de Vendel slaagt er ook in zijn proza in, het nauwelijks zegbare mooi onder woorden te brengen.' - de Volkskrant<br /><br /> ‘Een van de indrukwekkendste boeken ooit geschreven over twee jongens die hevig verliefd op elkaar worden.’ – Gay krant<br /><br /> 'De dichter Van de Vendel kom je op elke bladzijde van het boek tegen. In schitterende metaforen […]. Die schrijfstijl maakt dat je als lezer met Tycho compleet ondergaat en meegesleurd wordt in diens roes. Om pas als het boek uit is, uit je verdoving te ontwaken.' - Dagblad De Limburger<br /><br /> 'Edward van de Vendel schrijft bijzonder zintuiglijk en met een bijzondere vaart.' - Metro<br /><br /> 'Een broeierig verhaal over een overrompelende eerste liefde - met voetbal als mooi decor.' - Kidsweek<br /><br /> ‘Literair en psychologisch een uiterst knappe roman, die tegelijkertijd bijzonder leesbaar en spannend is – een bewijs van Van de Vendels grote vakmanschap.’ – Juryrapport Gouden Zoen<br /><br /> 'Het prachtige, gevarieerde en genuanceerde taalgebruik met originele zinnen en doordachte, vaak verrassende beelden maakt het tot een genot om dit boek te lezen.' - Nederlandse bibliotheek dienst<br /><br /> ‘Een meesterwerk.’ – Leeswelp<br /><br />
|
Prijs
€ 14,20 |
Bekijk boek |
![]() |
Aanbieder
Bol.com |
ISBN
9789001554712
Soort boek
Softcover <p>?Een van de indrukwekkendste boeken ooit geschreven over twee jongens die hevig verliefd op elkaar worden.? Gay krant<br /><br />Dit liefdesverhaal werd bekroond als beste YA-roman van het jaar en blijft al ruim twintig jaar lang lezers raken. <br />Tycho is achttien en na zijn eindexamen gaat hij voor het eerst alleen op reis: hij wordt junior assistent in een Amerikaans kinderkamp. Daar sluit hij vriendschap met de Noor Oliver, even oud als Tycho en voetballer. Het wordt een zinderende zomer, die hun leven voor altijd verandert.<br /><br />Edward van de Vendel krijgt nog wekelijks e-mails van lezers op wie dit boek grote indruk gemaakt heeft. Het werd in 2021 opgenomen in de Regenboog Top 100 en in 2019 won het (voorgedragen door Rik van de Westelaken) de verkiezing tot ?beste fragment uit een queer jongerenboek?.<br /><br />'Een broeierig verhaal over een overrompelende eerste liefde - met voetbal als mooi decor.' Kidsweek<br />?Literair en psychologisch een uiterst knappe roman, die tegelijkertijd bijzonder leesbaar en spannend is ? een bewijs van Van de Vendels grote vakmanschap.? ? Juryrapport Gouden Zoen</p>
|
Prijs
€ 19,99 |
Bekijk boek |
![]() |
Aanbieder
Bol.com |
ISBN
9789045103181
Soort boek
Paperback Tycho Zeling is achttien en heeft net eindexamen gedaan. Nu vertrekt hij naar Knoxville, Tennessee, USA. Daar zal hij mee gaan helpen in een vrolijk internationaal kinderkamp. Op Schiphol komt hij Oliver Kjelsberg tegen: hij is Noor en voetballer, ook achttien, en op weg naar hetzelfde kamp. De vriendschap is er meteen, maar in Amerika staat hun nog een heel hete zomer te wachten. Die bluegrasszomer wordt voor zowel Tycho als Oliver levens-omkerend. Een eerste grote liefde. En de keuzes waar je dan soms voor komt te staan: vechten of volgen? Aanvallen of verdedigen? Stilstaan of meebewegen? Bekroond met de Gouden Zoen 2000 (beste jeugdroman).
|
Prijs
€ 26,55 |
Bekijk boek |