> > > > > het-einde-van-strategie

Hans Veldman - Het Einde Van Strategie

Het boek Het Einde Van Strategie van de auteur Hans Veldman is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Het Einde Van Strategie" is tweedehands te koop vanaf € 10,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 10,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789461537171
   
Soort boek
Paperback


<p> Alles van importantie is strategie! Sinds de Tweede Wereldoorlog is het vakgebied van strategische management bezig met een glorieuze opmars. Uitgangspunt van het vakgebied is dat de wereld van morgen weliswaar moeilijk te duiden is, maar dat met een weloverwogen strategische benadering de stip op de horizon geplaatst kan worden. </p> <br /> <br /> <p> In Het einde van strategie beschrijft Hans Veldman hoezeer strategie een politiek gedreven vakgebied is. Ideologische overtuigingen en uitgesproken politieke voorkeuren liggen ten grondslag aan menig bekend strategisch analysemodel dat in de boardroom van de grote corporaties gebruikt wordt. In het boek maakt hij duidelijk hoezeer strategisch management een Amerikaans vakgebied is en trouwens pas echt populair werd toen maffiabaas Tony Soprano aan zijn psychiater vertelde dat hij voor zijn bendeoorlog altijd even keek in het boek The Art of War van Sun Tzu. </p>
Prijs
€ 10,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Hans Veldman
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 71,95
Tweedehands (1)
€ 23,46
Exportmanagement

ISBN: 9789001819071


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 105,50
Tweedehands (0)
John F. Kennedy

ISBN: 9789059118621


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 12,49