> > > > > het-begin-van-vriendschap

Vermeulen, Marion" - Het Begin Van Vriendschap

Het boek Het Begin Van Vriendschap van de auteur Vermeulen, Marion" is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Het Begin Van Vriendschap" is tweedehands te koop vanaf € 10,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 10,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789402243956
   
Soort boek
Paperback


Elisabeth Kuiper is een succesvol auteur, alleenstaand, jongogend maar tegen de vijftig. Haar leven is er een van regelmaat. Daarop is ze erg gesteld, want ze houdt niet van onverwachte dingen. Door de komst van nieuwe buren: twee dreumesen en een artistiek echtpaar, gaat zij beseffen dat er m??r is om voor te leven: vriendschap en liefde. Zij schreef zelf het verhaal van die beginnende vriendschap, tot het vinden van een liefde voor het leven. Geluk is geen geschenk. Zij zal er een prijs voor moeten betalen: een lijden dat ze zal dragen uit liefde.
Prijs
€ 10,00
Bekijk boek