> > > > > de-fatale-foto

Ronald Verheyen - De Fatale Foto

Het boek De Fatale Foto van de auteur Ronald Verheyen is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De Fatale Foto" is tweedehands te koop vanaf € 14,95 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 14,95 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789462420816
   
Soort boek
Paperback


Jeugdthriller! De zomervakantie van een gewone jongen draait uit op een ware nachtmerrie... Tim geniet van zijn eerste vakantiedag op de Antwerpse Groenplaats. Met zijn smartphone neemt hij wat fotootjes en legt hij bij toeval een moord vast. Dit is het begin van een reeks vreselijke gebeurtenissen. Tim moet van de politie met zijn familie onderduiken. Ze vertrekken naar het boekendorp Hay-on-Wye in Wales waar zijn oom en tante net als zijn ouders een boekenwinkeltje uitbaten. Maar op het moment dat zij daar arriveren wordt boekenkoning Richard dood in zijn tuin aangetroffen. Alles wijst erop dat een grote hond de dader is. Algauw blijkt dat iemand de legende van de Hond van de Baskervilles gebruikt om terreur te zaaien. Tim wordt ook in dit mysterie meegesleurd. En dan meldt de politie dat de moordenaar van de Groenplaats hem ook op het spoor is... De zomervakantie van een gewone jongen draait uit op een ware nachtmerrie. Ronald Verheyen (1951) voormalig leraar Engels is terug met een spannende jeugdthriller. In dit verhaal kan hij zijn kennis kwijt over de streek die hem nauw aan het hart ligt: de Welsh Borders en meer bepaald het boekendorp Hay-on-Wye. Ook hier spelen dieren weer een rol. In zijn andere boeken zoals Kaken en Klauwen, Gebeten en Mastodont liet hij blijken dat dierkunde één van zijn hobby's is. Ook griezel -en mysterieverhalen boeiden hem van jongs af. Eén van de bekendste Sherlock Holmesverhalen De Hond van de Baskervilles speelt een rol in 'De Fatale Foto'. Ronald is zelf op onderzoek gegaan in de streek naar de oorsprong van het verhaal. 'Het spel zit op de wagen, Watson!'
Prijs
€ 14,95
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Ronald Verheyen
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Tentakels

ISBN: 9781913980047


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 17,98
Tweedehands (0)
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 17,15
Kaken En Klauwen

ISBN: 9789079552436


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 7,65