> > > > > mini-kookboekjes-pizza-quiche-co

A. Veltman - Mini Kookboekjes - Pizza, Quiche & Co

Het boek Mini Kookboekjes - Pizza, Quiche & Co van de auteur A. Veltman is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Mini Kookboekjes - Pizza, Quiche & Co" is tweedehands te koop vanaf € 11,45 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 11,45 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789048311897
   
Soort boek
Hardcover


Een bodem, een topping of vulling - en altijd lekker! Pizza's, quiches en taarten bewijzen dat minder vaak meer is. Ze zijn zeer gemakkelijk te bereiden en heel lekker ondanks de eenvoud. Of ze nu vegetarisch zijn of met vlees, vis of zeevruchten worden bereid, met de populaire pizza's, voortreffelijke quiches en onweerstaanbare taarten die in dit boek staan, kan eindeloos worden gevarieerd. Er staan geraffineerde klassiekers in en als dat nog niet genoeg is, vindt u in een apart hoofdstuk veel nieuwe, creatieve recepten, zodat u nooit zonder ideeën zit.
Prijs
€ 11,45
Bekijk boek


Andere populaire boeken van A. Veltman
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 48,75
Tweedehands (0)
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 11,45
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 11,95