> > > > > psychische-problemen-passende-hulp

A. Verburg - Psychische Problemen - Passende Hulp

Het boek Psychische Problemen - Passende Hulp van de auteur A. Verburg is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Psychische Problemen - Passende Hulp" is tweedehands te koop vanaf € 13,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 13,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789066654419
   
Soort boek
Paperback


Waar komen psychische problemen eigenlijk vandaan? En is daar wat aan te doen? Helpt de geestelijke gezondheidszorg (GGZ) echt? Hoe helpt ze dan en welke middelen staan dan ter beschikking? En heb je als cliënt ook wat te kiezen?<br />Over dit soort vragen gaat dit boek.<br /><br />Steeds meer mensen maken gebruik van de GGZ als ze psychische problemen hebben. Het taboe is er een beetje af. Waarom zou je depressief rond blijven lopen als er wat aan te doen valt? Waarom je leven laten verpesten door hevige angsten als dat niet nodig is? Waarom je baan in gevaar brengen als er hulp beschikbaar is bij je werkproblemen?<br /><br />Veel mensen hebben geen idee hoe psychische problemen ontstaan en wat eraan te doen is. Als ze hulp zoeken staan ze eigenlijk met twee linkerhanden. De therapeut zal het wel het beste weten. Maar dat is niet zo. De beste hulp is hulp die aansluit bij wat je als cliënt zoekt, en waarbij je goed gebruik maakt van de vakkennis van de therapeut. De cliënt en de therapeut moeten dus optimaal met elkaar overleggen over de beste hulp.<br />Dit boek kan daarbij helpen.<br /><br />Daarbij gaat het over zaken als:<br /><br /> * met welke vragen en problemen komen mensen bij de GGZ?<br /> * wat voor hulp is er beschikbaar bij problemen als<br /> bijvoorbeeld depressie, bij angststoornissen, bij schizofrenie?<br /> * wat kun je verwachten als je je als cliënt aanmeldt<br /> bij de GGZ, hoe gaat dat dan?<br /><br />Psychische problemen - passende hulp is bestemd voor mensen die overwegen de GGZ in te schakelen, - voor hun eigen problemen of voor die van hun cliënten.
Prijs
€ 13,50
Bekijk boek


Andere populaire boeken van A. Verburg
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Majoor Bosshardt

ISBN: 9789045300979


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (3)
vanaf € 9,08
Nieuw (1)
€ 80,95
Tweedehands (1)
€ 43,65
Katers En Katten

ISBN: 9789044315158


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 12,96