> > > > > wat-is-bidden-eigenlijk

Cees Vork - Wat Is Bidden Eigenlijk?

Het boek Wat Is Bidden Eigenlijk? van de auteur Cees Vork is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Wat Is Bidden Eigenlijk?" is tweedehands te koop vanaf € 19,85 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 19,85 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789079859429
   
Soort boek
Hardcover


De vraag wat is bidden eigenlijk kan op vele verschillende manieren worden uitgelegd. Dit komt omdat bidden alles-omvattend is. In de bijbel komen talloze vormen van gebed naar voren. Bij vele gelovigen heeft het gebed een plaats als het moeilijk gaat of als er ziekte is. Dat is natuurlijk goed maar de bijbel spreekt over veel meer inhoudelijke aspecten van bidden. In dit boekje Wat is bidden eigenlijk? laat de schrijver zien hoe veelkleurig het gebed is. Dat is ook de bedoeling van dit boekje. Over meer dan 30 onderwerpen wordt gesproken over wat bidden eigenlijk is. Het doel is dat de lezer de rijkdom van het bidden gaat ontdekken. Daarom zijn er ook vragen die de lezer helpen om actief na te denken over het bidden. Het verlangen is dat dit boekje bijdraagt aan de groei van het gebedsleven en dat (her)ontdekt wordt de veelzijdigheid van het bidden. Cees Vork is momenteel leider van de gebedsbeweging Op de Bres. Hij is getrouwd met Marry en woont in Heerde. Eerder verscheen van zijn hand bij Scholten Uitgeverij het boek Biddend in de aanval.
Prijs
€ 19,85
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Cees Vork
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 15,30
Tweedehands (0)