> > > > > the-art-of-ai

Laurens Vreekamp - The Art Of Ai

Het boek The Art Of Ai van de auteur Laurens Vreekamp is 2 maal gevonden, 1 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "The Art Of Ai" is nieuw te koop vanaf € 34,99 bij Bol.com. "The Art Of Ai" is tweedehands te koop vanaf € 31,50 bij Bol.com.

Nieuw (1) vanaf € 34,99 bij Bol.com Toon 1 nieuw boek
Tweedehands (1) vanaf € 31,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.

Andere auteurs

We hebben The Art Of Ai ook gevonden geschreven door andere auteurs:

The Art Of Ai

Nieuw
We hebben 1 nieuw boek gevonden
The Art Of Ai

Type: Paperback
ISBN: 9789463563512
Levertijd: 1

Aanbieder:
€ 34,99
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789463562669
   
Soort boek
Paperback


Er wordt op dit moment veel gesproken over Artificiële Intelligentie (AI). Dat is ook niet zo gek, want de mogelijkheden met AI en machine learning zijn eindeloos, ook voor creatief werk. Je kunt videobeelden zoeken en monteren alsof je een tekst wijzigt in Word, illustraties genereren, alternatieve krantenkoppen bedenken of automatisch transcripties maken van tientallen geluidsopnames tegelijk. AI biedt een wereld aan mogelijkheden, maar je moet er soms ook voor uitkijken.<br /><br />The Art of AI is dé praktische en toegankelijke introductie in machine learning en kunstmatige intelligentie. Het legt je alles uit over AI, zonder dat je daar programmeerkennis voor nodig hebt. Je leert wat je er allemaal mee kunt, maar ook wat de valkuilen zijn. Het boek biedt een overzicht en uitleg van meer dan zeventig applicaties die je assisteren bij de verschillende fasen van creatieve producties. Het bevat twaalf interviews met AI-pioniers uit de creatieve industrie, waaronder Nadia Piet (Head of Creative Technology bij DEPT) en industrieel ontwerper Dasha Simons (AI & AI ethics, IBM).<br /><br />"Je kunt met machine learning boven je onderwerp gaan hangen, voorbij de anekdote"<.<br /> - Coen van de Ven, journalist voor De Groene Amsterdammer<br /><br />"Creativiteit is niet iets wat hoeft te worden opgelost." <br />- Vincent Koops, RTL Nederland
Prijs
€ 31,50
Bekijk boek