> > > > > leo-vroman-tekenaar

Leo Vroman - Leo Vroman Tekenaar

Het boek Leo Vroman Tekenaar van de auteur Leo Vroman is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "Leo Vroman Tekenaar" is tweedehands te koop vanaf € 25,80 bij Bol.com.

Tweedehands (2) vanaf € 25,80 bij Bol.com Toon 2 tweedehands boeken


De auteur van dit boek
Leo Vroman


Profiel van Leo Vroman
Tweedehands
We hebben 2 tweedehands advertenties gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789490647018
   
Soort boek
Hardcover


Leo Vroman is in Nederland vooral bekend als dichter ('Liever heimwee dan Holland'). Maar hij heeft ook zijn leven getekend. Net zoals in zijn poëzie ontvouwt hij in zijn tekeningen een volstrekt eigen beeldtaal waarbij zijn liefdevolle verwondering over het leven voorop staat. Ter gelegenheid van zijn vijfennegentigste verjaardag op 10 april 2010 is het boek Leo Vroman Tekenaar verschenen.Het werk van Vroman is in alle opzichten rijk, met een grote diversiteit in beeld en techniek: cartoons, strips, zelfportretten, tekeningen uit zijn kampdagboek, geïllustreerde gedichten, vluchtige krabbels voor zijn vrouw Tineke, computertekeningen en de complexe 'subway drawings' die hij tijdens zijn dagelijkse reis van en naar de universiteit in New York maakte. Niet alleen treedt nu vrijwel voor het eerst de tekenaar Leo Vroman naar voren, bijzonder is tevens dat hij als 'ik figuur' de kijker persoonlijk meeneemt door zijn boek. Het is een verrassend, speels, maar ook ontroerend boek. Een boek dat recht doet aan de sprankelende veelzijdigheid van Vroman. Een bladerboek waarbij de beelden het verhaal vertellen.
Prijs
€ 25,80
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789021406312
   
Soort boek
Hardcover


In 2010 werd de dichter Leo Vroman vijfennegentig jaar. Ter gelegenheid van die verjaardag stelde de Vroman Foundation het rijke en veelzijdige boek Leo Vroman Tekenaar samen. Dat boek, vol tekeningen, schilderijen, stripjes, krabbels, computertekeningen, gedichten, dagboekteksten, handschriften en illustraties in facsimile, was een bijzonder document, bijna uit zijn voegen barstend van het expressieve en ongebreidelde tekentalent van Leo Vroman. Destijds werd slechts een beperkte oplage gemaakt, en nu wordt het eenmalig herdrukt, wederom in een beperkte oplage. Het boek zal tegelijk worden gepresenteerd met de nieuwe website over Leo Vroman, die deel zal uitmaken van het Literatuurmuseum.nl.
Prijs
€ 50,50
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Leo Vroman
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 12,90
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 25,00
God En Godin

ISBN: 9789021441290


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 35,50