> > > > > de-ziel-van-het-theehuis-sinds-1927

Silvie Warmerdam - De Ziel Van Het Theehuis Sinds 1927

Het boek De Ziel Van Het Theehuis Sinds 1927 van de auteur Silvie Warmerdam is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De Ziel Van Het Theehuis Sinds 1927" is tweedehands te koop vanaf € 20,99 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 20,99 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789491536571
   
Soort boek
Hardcover


De opening van het Theehuis is in 1927. Het gebouw vult zich in de loop van de decennia met verhalen van uitbaters, koks, medewerkers, gasten en bezoekers. Verhalen die zich in de harten van heel veel mensen nestelen. Het historische pand brandt op 26 februari 2017 af. Op 13 juni 2018 wordt het nieuwe gebouw met de twee verdiepingen officieel geopend. Een gebouw dat zich opnieuw zal vullen met mensen die er hun feest komen vieren of koffie komen drinken. Iedereen die door de deur loopt, brengt en maakt er zijn eigen verhaal, zodat de ziel van het Theehuis blijft voortbestaan.
Prijs
€ 20,99
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Silvie Warmerdam
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 19,95