> > > > > zakboek-kaart-kompas-gps

Frans Welkamp - Zakboek Kaart Kompas Gps

Het boek Zakboek Kaart Kompas Gps van de auteur Frans Welkamp is 3 maal gevonden, 1 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "Zakboek Kaart Kompas Gps" is nieuw te koop vanaf € 25,99 bij Bol.com. "Zakboek Kaart Kompas Gps" is tweedehands te koop vanaf € 19,99 bij Bol.com.

Nieuw (1) vanaf € 25,99 bij Bol.com Toon 1 nieuw boek
Tweedehands (2) vanaf € 19,99 bij Bol.com Toon 2 tweedehands boeken
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Nieuw
We hebben 1 nieuw boek gevonden
Zakboek Kaart Kompas Gps

Type: Paperback
ISBN: 9789043921657
Levertijd: 1

Aanbieder:
€ 25,99
Tweedehands
We hebben 2 tweedehands advertenties gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789043905701
   
Soort boek
Hardcover


Avontuurlijk wandelen en fietsen is momenteel razend populair. Om dit veilig te kunnen doen moet je goed kunnen kaartlezen en is de vaardigheid om een kompas te gebruiken onontbeerlijk. Het gebruik van een gps in onherbergzame gebieden vormt een aanvulling hierop. Dit boek geeft de benodigde basisinformatie voor beginnende en enigszins ervaren wandelaars en fietsers. Het uitgangspunt is dat de gebruiker met een zo min mogelijk aantal handelingen zijn positie of de juiste route moet kunnen bepalen. Een voor iedereen te begrijpen 3-staps systeem is hiervoor de aangewezen methode. De tekstuele uitleg wordt verduidelijkt aan de hand van vele illustraties. <br />? Ideale methode voor het leren gebruiken van kaart, kompas en gps <br />? Door het kleine formaat en stevige uitvoering ideaal om mee te nemen <br />? Onmisbare bagage voor iedere wandelaar en klimmer <br />? Informatie over kaart, kompas ?n gps voor het eerst in ??n boek
Prijs
€ 19,99
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789043914079
   
Soort boek
Paperback


Vind je eigen weg met kaart, kompas en gps. Een duidelijke, eenvoudige en effici?nte manier om je te ori?nteren, waar je ook bent. Wie door de vrije natuur trekt, moet zich goed kunnen ori?nteren. Onmisbaar hierbij zijn een kaart en een kompas. De GPS ? of eigenlijk de Satelliet Navigatie (GNSS) ? is hierop een relatief nieuwe, maar inmiddels niet meer weg te denken aanvulling. Helaas is de betrouwbaarheid van de GPS niet altijd even groot. Dit handzame boekje geeft alle informatie die je nodig hebt om in onbekend gebied je weg te vinden ? met en zonder GPS. Ori?ntatietrainer Frans Welkamp beschrijft in Zakboek Kaart Kompas GPS in begrijpelijke taal een driestappensysteem waarmee iedereen in een mum van tijd de eigen positie kan bepalen en zo de juiste route kan uitstippelen. Deze hernieuwde uitgave is geheel herzien en aangepast aan de nieuwste technologische ontwikkelingen op GPS-gebied.
Prijs
€ 301,65
Bekijk boek